Víno jako dárek

sv vino01

SVATEBNÍ VÍNO

„Dobré víno je vždy výborným společníkem – ať se jedná o jakoukoliv společenskou příležitost“

Potřebujete také víno na svatbu, křtiny, k životnímu výročí, nebo jinou slavnostní chvíli?

  • Vyberte si z naší nabídky Vaše svatební víno – rádi Vás pozveme i k nám do Rakvic, na ochutnávku do stylového degustačního sklepa, kde si vyberete víno, které Vám bude chutnat a které budete chtít nabídnout svým hostům.
  • Vybrané víno  připravíme s etiketou vytvořenou podle Vašeho zadání
  • Víno Vám můžeme dodat také jako minivínko v láhvích o objemu 0,19 l

Miniaturní lahvičku s vínem můžete darovat jako formu poděkování svým hostům za to, že s Vámi byli při Vašem dnu D a zároveň může posloužit jako jmenovka ke svatebnímu stolu - v případě zájmu jsme schopni vína dodat spolu s těmito jmenovkami

Pokud si zvolíte víno s vlastní etiketou, sklidíte úspěch za originalitu.

Jako doplňkový sortiment nabízíme také belgické svatební čokoládky od předního výrobce čokolád Barry Callebaut.

S naší rodinnou firmou Slavnostní chvíle Vám nabízíme možnost zakázkové výroby i dalších personifikovaných produktů, které zakázkově vyrábíme - od gravírovaných skleniček,  přes dárkové kazety s vínem,  i další gravírované dárkové a reklamní předměty. 

Můžeme tak pro Vás vytvořit ucelenou kolekci dárků ve stejném designu – kvalitní moravská vína v 0,75 l láhvích, mini-vína, belgické čokoládky, gravírované dárky - to vše třeba i tón v tónu s etiketami na láhvích

firemní minivínko jako dárek

FIREMNÍ VÍNO

Vína i mini-vína můžeme dodat také s firemní etiketou, kdy tak můžete své obchodní partnery, klienty, zaměstnance překvapit a potěšit například originálním PF přáním nebo neobvyklou vizitkou

Tiché víno je navíc daňově odečitatelná položka a to až do 500 Kč za láhev.

Vína i mini-vína Vám můžeme dodat v dárkovém balení dle výběru.Ve spolupráci s naší rodinnou firmou Slavnostní chvíle Vám můžeme připravit i dárkové sety označené logem Vaší firmy.

Vše je otázkou osobní domluvy a snažíme se maximálně vyjít vstříc zákazníkovi – proto se neváhejte ozvat a můžeme probrat všechny Vaše požadavky a zajistit vše dle Vašich představ.

Rádi Vás pozveme i k nám do Rakvic, ať už na krátkou ochutnávku vín, nebo delší posezení s přáteli či zaměstnanci.    Teambuilding u dobrého vína... to je nejlepší možnost pro stmelování kolektivu :-)