Vítáme Vás na stránkách Malého Vinařství 75

Hrozen

Vítáme Vás ve vinařství Petr Václavík - Malé Vinařství 75

Vlastní vinařství jsme založili v roce 2012

Samotnému založení vinařství však předchází naše dlouhodobé, téměř 20-leté zkušenosti s prací ve vinicích a s výrobou vína.

Již od svého raného mládí jsme si zvolili vinaření za svého koníčka, kdy jsme navázali na mnohaleté zkušenosti našich předků při výrobě vína. Z těchto osvědčených tradičních technologických postupů čerpáme dodnes, a zároveň do výroby vín zavádíme nové poznatky.

Naším cílem vždy bylo dělat víno tak, aby chutnalo nám, a abychom je se ctí mohli nabídnout také svým přátelům.

Jelikož se naše vína těší stále větší oblibě, z velkého koníčka se pro nás stalo zaměstnání.

I nadále však chceme vína dělat v takovém rozsahu, abychom si byli jisti, že si můžeme stát za kvalitou námi produkovaných vín.

Obrovskou výhodu našeho vinařství spatřujeme právě v tom, že jsme malé vinařství, a to nám umožní věnovat se každému hroznu a každé láhvi vína s maximální péčí - u nás prostě najdete

VÍNA S OSOBNÍM DOTEKEM

claim banner

Veškerou práci ve vinicích a sklepě si zastaneme sami, za vydatné pomoci celé rodiny.

Známe tak své víno od prvopočátku, kdy se objeví první pupeny na vinném keři, až po okamžik, kdy nalahvovaná vína opouští naše vinařství, a míří k našim zákazníkům. Všechna naše vína lahvujeme jak do láhví s etiketou s brandem  našeho vinařství, tak se specializujeme i na výrobu vín a minivín se zakázkovými etiketami. Naše lahodná vína tak mohou být vaším společníkem v kterýkoliv všední den, tak i pro různé slavnostní chvíle.

Není naším cílem stát se producentem vyrábějícím víno pro velké masy zákazníků.

Chceme být vinařstvím pro lidi, kteří ocení dobré moravské víno.

Rádi se s Vámi setkáme u pohárku dobrého vína u nás v degustačním sklepě, nebo láhev zašleme k Vám domů. Objednat na e-shopu lze jak vína s originálními etiketami, tak se značkou našeho vinařství.  Nebo nám prostě a jednoduše napište či zavolejte.

Petr Václavík - majitel vinařství

podpis

Navštivte náš eshop

Aktuální nabídku s ceníkem
najdete na 
na našem eshopu
Slavnostní chvile.

Novinky

Den otevřených sklepů

Máte rádi výborné víno? Pak Vás velmi rádi uvítáme na tradiční akci v Rakvicích - dnu otevřených dveří - i letos již se nezadržitelně blíží - těšíme se na Vás! Pro letošek pro Vás máme připraveno

Read more...